השקעה בנדל"ן עולמי: שילוב של מורכבות ופוטנציאל

המחירים הנמוכים בשוק הנדל"ן העולמי מפתים משקיעים רבים להיכנס אל התחום ללא כל מחשבה מעמיקה ופנייה לייעוץ מקצועי. ההשקעות טומנות בחובן הרבה מאוד עניין, רווחים ואפשרויות לפיתוח עסקי. שרון שאתי על השקעה בחו"ל

ירידת מחירים משמעותית בשווקים האירופאי והאמריקאי פותחת בפני משקיעים פרטיים דלת אל מגרש המשחקים של בעלי ההון. הצטרפות לקבוצות רכישה או יזמות עסקית בתחום הנדל"ן הופכת את ההשקעה לאופציה קיימת גם בעבור משקי בית ממוצעים.

רגע לפני שאתם ממהרים לנצל את חלון ההזדמנויות הזמני הזה ולצבור נכסים, שרון שאתי מבהיר כי חשוב לציין כי מדובר בהשקעה ארוכה טווח. לא תמיד אפשר יהיה למכור את הנכס ברגע אחד, יהיו לעתים גם הוצאות תחזוקה וישנה מערכת שונה של תקנות ומיסוי בכל אחת ממדינות העולם. השקעות נדל"ן בחו"ל מציבות בפני המשקיע הישראלי אתגרים, מעשירות את תיק ההשקעות שלו והופכות אותו לאיש העולם הגדול.

סוד ההצלחה בתחום כבר לא טמון כיום בסכומי הכסף הגדולים ביותר, אלא דווקא ביכולת לקבל החלטות נכונות ולהיות בזמן הנכון במקום הנכון. ליווי מקצועי של יועץ נדל"ן ישראלי ועורך דין מקומי שמכיר היטב את תקנות המס ושוק הנדל"ן במדינת היעד נחוצים גם כן.

המשקיעים המצליחים בענף הנדל"ן לא חוששים מעבודה קשה, לקראת כל השקעה קטנה או גדולה הם עושים שיעורי בית. משקיע נבון אינו חושש לשאול עשרות שאלות, לבחון בעצמו את הנתונים בשטח, לצאת לסיור במקום, ללמוד את מערכת המס והבירוקרטיה במדינת היעד, לחשוב מחוץ לקופסה ולנבא את פוטנציאל הרווחים בכמה אופנים.

 השקעה בנדל"ן עולמי: שילוב של מורכבות ופוטנציאל