חברות נדל"ן קיימות בין היתר על מנת לתת מענה ללקוחות המעוניינים בשירותיהן: זו גם המטרה הבסיסית של חברת TGI השקעות נדלן. החברה, כמו עוד מספר חברות דומות בישראל, פיתחה לאורך תקופה ארוכה מיומנות, וותק, מקצוענות, ניסיון וקשרים בשוק הנדל"ן העולמי, אשר הוביל אותה להיות המובילה בתחום השקעות בנדל”ן בחו”ל.

ישנם מוקדי פעילות רבים בהם TGI השקעות נדלן משתתפת בייזום נדלן, מכירות, רכישות, השכרות וכל אפיק רלוונטי לפעילות נדלנית ברמה גבוהה ומעמיקה. אחד היתרונות הבולטים של החברה הם הקשרים החזקים בארצות היעד: לאורך שנים ארוכות התבססה טי ג’י איי וכיום היא נהנית מרשת ענפה שמאפשרת בסיס מקצועי, חוקי ועסקי רחב לפעולות הנדל”ן שלה בעולם.

TGI השקעות פועלת ביבשת אמריקה הצפונית ומנהלת פרויקטים בארצות הברית ובקנדה, ובמקביל גם במזרח הרחוק במעורבות ביוזמות נדלניות מרתקות בתחום התיירות למשל ובין השאר גם באירופה. ההתרחבות של החברה נמשכת ככל שעוד ועוד לקוחות שומעים ממשקיעים קודמים על הצלחות מוכחות בשטח.

היתרון הגדול שמוצע על ידי TGIהשקעות נדלן ללקוח הישראלי הוא הנגישות: בעוד שהשקעות נדלן בחו”ל הן אטרקטיביות והתזמון כיום מצויין, הרי שדי בלתי אפשרי לאזרח הרגיל לקום בבוקר בהיר אחד ולעשות זאת בעצמו: נדרשת הבנה מקיפה בכל תחומי מדינת היעד – ושיתוף פעולה מלא עם מקומיים. כולנו יודעים כמה מסובכת היא עסקת נדלן, קחו לדוגמא דירה בפתח תקווה – וכך במדינות זרות גדלים הקשיים בדרך לעסקה בטוחה, שתושלם כנדרש ולפי החוק.

מעבר ליצירת הנגישות מתמחה טי ג’י איי בהכרת השוק, בהשגת מידע על פרויקטים ופענוח השטח – זה דבר אחד למצוא, למשל, נכס בזול – וזה דבר אחר לגמרי לדעת שבקרוב יצוץ במקום פרוייקט או מפעל ובכל מקרה רכיב שיעלה את הביקוש או יניב שוכרים.